Zgarnij 10 tysięcy w konkursie kampanii

Nakręć swój własny film i weź udział w konkursie!

Fundacja Aflofarm, organizator kampanii społecznej Nie Spal się na Starcie zaprasza wszystkie osoby w wieku 12 – 19 lat do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy antynikotynowy film. Do wygrania jest nawet 10 tysięcy złotych oraz nagrody rzeczowe.


Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z filmem edukacyjnym, opublikowanym na stronie niespalsienastarcie.pl. Film składa się z 7 segmentów, a każdy z nich jest prowadzony przez jednego z ambasadorów kampanii. Zadaniem dla uczestników jest nakręcenie kolejnego, 8 segmentu kampanii. Film nie może trwać dłużej niż 2 minuty i powinien ważyć nie więcej niż 100 mb.
Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie jest 10 tysięcy. Za drugie miejsce – 5 tysięcy, a za trzecie – 3 tysiące złotych. Dodatkowo uczestnicy otrzymają także nagrody pocieszenia – 10 kamerek Go Pro po jednej dla każdej drużyny, która przejdzie do finałowej 10 oraz 100 bonów do kina.


Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie w zakładce http://niespalsienastarcie.pl/konkurs/

Codziennie 500 nastolatków w Polsce sięga po pierwszego papierosa. Rocznie to 180 tysięcy nowych ofiar nałogu.

Aktualności

Więcej aktualności

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Niespalsienastarcie
Projekt i wykonanie — combar.pl

Fundacja Aflofarm